25% Below Market | RARE FIND | 19% Net ROI
Al Quoz Industrial Area, Al Quoz, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
100000 sqft
AED 29,000,000
AED 290/sqft

Overview
Parking
10
Property Type
Warehouse
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-15770
Permit Number
71780856236
Property Type
Warehouse
Price
AED 29,000,000
Plot Area
sqft
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 290
Built Area
100000 sqft
Parking
10
Amenities
Public parking