4 Bedroom Costa Brava | Walkable to the Lagoon
Costa Brava at DAMAC Lagoons, Damac Lagoons, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
4 bed
3 bath
2280 sqft
AED 2,620,000
AED 1,149/sqft

Overview
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Plot Area
1550
Property Type
Townhouse
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18436
Permit Number
69709941384
Bedrooms
4
Property Type
Townhouse
Price
AED 2,620,000
Plot Area
1550 sqft
Bathrooms
3
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 1,149
Built Area
2280 sqft
Parking
2