BEST 3BR Resale| Oceano| 360° Panoramic Wynn View
Oceano, Al Marjan Island, Ras Al Khaimah, United Arab Emirates
For Sale
3 bed
4 bath
2585 sqft
AED 7,700,000
AED 2,979/sqft

Overview
Bedrooms
3
Bathrooms
4
Parking
3
Plot Area
2585
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-16868
Permit Number
Bedrooms
3
Property Type
Apartment
Price
AED 7,700,000
Plot Area
2585 sqft
Bathrooms
4
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 2,979
Built Area
2585 sqft
Parking
3
Swimming pool
24 hours Maintenance
Bank/ATM Facility
Covered parking
Gymnasium
Kitchen white goods