Best Price| Luxury Corner Villa| Family Community
Sobha Estates, Sobha Hartland 2, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
4 bed
6 bath
6598 sqft
AED 14,999,999
AED 2,273/sqft

Overview
Bedrooms
4
Bathrooms
6
Plot Area
6018
Property Type
Villa
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18520
Permit Number
69543585617
Bedrooms
4
Property Type
Villa
Price
AED 14,999,999
Plot Area
6018 sqft
Bathrooms
6
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 2,273
Built Area
6598 sqft