Bright Layout | Best Amenities | Modern Living
Lime Gardens, Dubai Hills Estate, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
1 bed
2 bath
648.95 sqft
AED 1,721,999
AED 2,654/sqft

Overview
Bedrooms
1
Bathrooms
2
Parking
1
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18429
Permit Number
71856933562
Bedrooms
1
Property Type
Apartment
Price
AED 1,721,999
Plot Area
sqft
Bathrooms
2
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 2,654
Built Area
648.95 sqft
Parking
1