Canal Views | 6 cheques | Vacant
Damac Heights, Dubai Marina, Dubai, United Arab Emirates
For Rent
2 bed
3 bath
1509 sqft
AED 184,999
/ Yearly
AED 123/sqft

Overview
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-R-20-18603
Permit Number
7116765578
Bedrooms
2
Property Type
Apartment
Price
AED 184,999 / Yearly
Plot Area
sqft
Bathrooms
3
Property Status
For Rent
Price/Sqft
AED 123
Built Area
1509 sqft
Parking
Build Year
Address
Location
Damac Heights, Dubai Marina, Dubai, United Arab Emirates

Gleb Sysoenkov
View PropertiesYour Global Real Estate Partner
Contact Us