Duplex Penthouse | 12 cheques | Vacant
Marina Terrace, Dubai Marina, Dubai, United Arab Emirates
For Rent
4 bed
5 bath
5480 sqft
AED 624,999
/ Yearly
AED 114/sqft

Overview
Bedrooms
4
Bathrooms
5
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-R-20-21477
Permit Number
7115954700
Bedrooms
4
Property Type
Apartment
Price
AED 624,999 / Yearly
Plot Area
sqft
Bathrooms
5
Property Status
For Rent
Price/Sqft
AED 114
Built Area
5480 sqft
Parking
Build Year
Address
Location
Marina Terrace, Dubai Marina, Dubai, United Arab Emirates

Gleb Sysoenkov
View PropertiesYour Global Real Estate Partner
Contact Us