Fitted Office | Walk to Metro | 1Month Rent-Free
Ontario Tower, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates
For Rent
1764 sqft
AED 339,999
/ Yearly
AED 193/sqft

Overview
Parking
2
Property Type
Office
Property Description
Details
Property ID
BI-R-20-21493
Permit Number
7128783800
Property Type
Office
Price
AED 339,999 / Yearly
Price/Sqft
AED 193
Built Area
1764 sqft
Parking
2
Build Year
Address
Location
Ontario Tower, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates
Amenities
24 hours Maintenance

Marianna Suyunova
View PropertiesYour Global Real Estate Partner
Contact Us