FURNISHED | HIGH FLOOR | PRIME LOCATION
Aykon City, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates
For Rent
1 bed
2 bath
696 sqft
AED 130,000
/ Yearly
AED 187/sqft

Overview
Bedrooms
1
Bathrooms
2
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-R-20-21439
Permit Number
7128111400
Bedrooms
1
Property Type
Apartment
Price
AED 130,000 / Yearly
Plot Area
sqft
Bathrooms
2
Property Status
For Rent
Price/Sqft
AED 187
Built Area
696 sqft
Parking
Build Year
Address
Location
Aykon City, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates
Amenities
24 hours Maintenance

Maria Valmocena
View PropertiesYour Global Real Estate Partner
Contact Us