GATED COMMUNITY | HUGE LAYOUT | BEST LOCATION
Jebel Ali Village, Jebel Ali, Dubai, United Arab Emirates
For Rent
4 bed
5 bath
4229 sqft
AED 300,000
/ Yearly
AED 71/sqft

Overview
Bedrooms
4
Bathrooms
5
Plot Area
6112
Property Type
Villa
Property Description
Details
Property ID
BI-R-20-21422
Permit Number
6913028401
Bedrooms
4
Property Type
Villa
Price
AED 300,000 / Yearly
Plot Area
6112 sqft
Bathrooms
5
Property Status
For Rent
Price/Sqft
AED 71
Built Area
4229 sqft
Parking
Build Year
Address
Location
Jebel Ali Village, Jebel Ali, Dubai, United Arab Emirates

Shahbaz Showkat Naqash
View PropertiesYour Global Real Estate Partner
Contact Us