HIGH FLOOR 2BR | CANAL VIEW | LUXURY LIVING
Al Habtoor City, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
2 bed
3 bath
1358.41 sqft
AED 2,799,999
AED 2,061/sqft

Overview
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
1
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18544
Permit Number
71614380290
Bedrooms
2
Property Type
Apartment
Price
AED 2,799,999
Plot Area
sqft
Bathrooms
3
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 2,061
Built Area
1358.41 sqft
Parking
1
Build Year
Address
Location
Al Habtoor City, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates
Amenities
24 hours Maintenance