LARGE I WATERFRONT MANSIONI AMAN LAYOUT
The Oasis - Lavita, The Oasis by Emaar, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
7 bed
8 bath
27517.3 sqft
AED 64,999,999
AED 2,362/sqft

Overview
Bedrooms
7
Bathrooms
8
Parking
6
Plot Area
33657.3
Property Type
Villa
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18413
Permit Number
69654503988
Bedrooms
7
Property Type
Villa
Price
AED 64,999,999
Plot Area
33657.3 sqft
Bathrooms
8
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 2,362
Built Area
27517.3 sqft
Parking
6
Amenities
24 hours Maintenance