Lavish Villa Surrounded by Lush Greenery
Emerald Hills, Dubai Hills Estate, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
7 bed
9 bath
4994 sqft
AED 280,000,000
AED 56,067/sqft

Overview
Bedrooms
7
Bathrooms
9
Plot Area
31000
Property Type
Villa
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18343
Permit Number
1450303145
Bedrooms
7
Property Type
Villa
Price
AED 280,000,000
Plot Area
31000 sqft
Bathrooms
9
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 56,067
Built Area
4994 sqft