Modern Living | Spacious Layout | Stunning Views
Lime Gardens, Dubai Hills Estate, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
1 bed
2 bath
645.4 sqft
AED 1,699,999
AED 2,634/sqft

Overview
Bedrooms
1
Bathrooms
2
Parking
1
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18406
Permit Number
71856932890
Bedrooms
1
Property Type
Apartment
Price
AED 1,699,999
Plot Area
sqft
Bathrooms
2
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 2,634
Built Area
645.4 sqft
Parking
1