Offer Price | Full Furnished| Access to DBX Mall
Zabeel 2, Zabeel, Dubai, United Arab Emirates
For Rent
1 bed
1 bath
882.53 sqft
AED 114,999
/ Yearly
AED 130/sqft

Overview
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-R-20-21582
Permit Number
7121311695
Bedrooms
1
Property Type
Apartment
Price
AED 114,999 / Yearly
Plot Area
sqft
Bathrooms
1
Property Status
For Rent
Price/Sqft
AED 130
Built Area
882.53 sqft
Parking
1
Build Year
Address
Location
Zabeel 2, Zabeel, Dubai, United Arab Emirates

Marisol Dino
View PropertiesYour Global Real Estate Partner
Contact Us