On the Lagoon | Luxurious 6BR Villa | OPEN FOR OFFERS
District One, Mohammad Bin Rashid City, Dubai, United Arab Emirates
For Rent
6 bed
6 bath
12110 sqft
AED 2,150,000
/ Yearly
AED 178/sqft

Overview
Bedrooms
6
Bathrooms
6
Parking
6
Plot Area
9681
Property Type
Villa
Property Description
Details
Property ID
BI-R-20-19661
Permit Number
69735682532
Bedrooms
6
Property Type
Villa
Price
AED 2,150,000 / Yearly
Plot Area
9681 sqft
Bathrooms
6
Property Status
For Rent
Price/Sqft
AED 178
Built Area
12110 sqft
Parking
6
Amenities
24 hours Maintenance

Amrita Saboo
View PropertiesYour Global Real Estate Partner
Contact Us