Premium Furnished Half Floor Office | SZR
Maze Tower, Sheikh Zayed Road, Dubai, United Arab Emirates
For Rent
3424 sqft
AED 958,720
/ Yearly
AED 280/sqft

Overview
Parking
6
Property Type
Office
Property Description
Details
Property ID
BI-R-20-20885
Permit Number
7218953600
Property Type
Office
Price
AED 958,720 / Yearly
Price/Sqft
AED 280
Built Area
3424 sqft
Parking
6
Build Year
Address
Location
Maze Tower, Sheikh Zayed Road, Dubai, United Arab Emirates

Syed Rashid Husain
View PropertiesYour Global Real Estate Partner
Contact Us