PRIME LOCATION | READY TO MOVE | BEST PRICE
Elie Saab, Arabian Ranches 3, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
5 bed
5 bath
6573.19 sqft
AED 11,500,000
AED 1,750/sqft

Overview
Bedrooms
5
Bathrooms
5
Property Type
Villa
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18473
Permit Number
69725949364
Bedrooms
5
Property Type
Villa
Price
AED 11,500,000
Plot Area
sqft
Bathrooms
5
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 1,750
Built Area
6573.19 sqft
Parking
Build Year
Address
Location
Elie Saab, Arabian Ranches 3, Dubai, United Arab Emirates
Amenities
24 hours Maintenance