Ready To Move | Fully Furnished | Low floor
Mag City, Mohammed Bin Rashid City, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
Studio
1 bath
400 sqft
AED 740,000
AED 1,850/sqft

Overview
Bathrooms
1
Parking
1
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18397
Permit Number
1450303145
Bedrooms
0
Property Type
Apartment
Price
AED 740,000
Plot Area
sqft
Bathrooms
1
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 1,850
Built Area
400 sqft
Parking
1
Amenities
24 hours Maintenance