Santorini ⎮ Crystal Lagoon & Water Activities
Santorini, Damac Lagoons, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
4 bed
3 bath
2280 sqft
AED 2,567,000
AED 1,126/sqft

Overview
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Plot Area
1550
Property Type
Townhouse
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18441
Permit Number
69709941634
Bedrooms
4
Property Type
Townhouse
Price
AED 2,567,000
Plot Area
1550 sqft
Bathrooms
3
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 1,126
Built Area
2280 sqft
Parking
2
Build Year
Address
Location
Santorini, Damac Lagoons, Dubai, United Arab Emirates