Single row | Modern Villa | On Lagoon
Address Hillcrest, Dubai Hills Estate, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
5 bed
6 bath
7096 sqft
AED 24,000,000
AED 3,382/sqft

Overview
Bedrooms
5
Bathrooms
6
Property Type
Villa
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18340
Permit Number
69739204235
Bedrooms
5
Property Type
Villa
Price
AED 24,000,000
Plot Area
sqft
Bathrooms
6
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 3,382
Built Area
7096 sqft