Superb Studio | Private Pool | Crafted By Missoni
Moonstone Residences Interiors, Al Marjan Island, Ras Al Khaimah, United Arab Emirates
For Sale
Studio
1 bath
587 sqft
AED 1,399,950
AED 2,385/sqft

Overview
Bathrooms
1
Parking
1
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-13028
Permit Number
Bedrooms
0
Property Type
Apartment
Price
AED 1,399,950
Plot Area
sqft
Bathrooms
1
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 2,385
Built Area
587 sqft
Parking
1