Waterfront Duplexes |Vacant soon | Prime Location
Peninsula, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
3 bed
4 bath
2598 sqft
AED 10,989,999
AED 4,230/sqft

Overview
Bedrooms
3
Bathrooms
4
Parking
2
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18718
Permit Number
71614344376
Bedrooms
3
Property Type
Apartment
Price
AED 10,989,999
Plot Area
sqft
Bathrooms
4
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 4,230
Built Area
2598 sqft
Parking
2
Build Year
Address
Location
Peninsula, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates
Amenities
24 hours Maintenance