Waterfront Mega Mansion | Crystal Lagoon Views
District One, Mohammad Bin Rashid City, Dubai, United Arab Emirates
For Sale
6 bed
9 bath
11155.1 sqft
AED 30,549,999
AED 2,739/sqft

Overview
Bedrooms
6
Bathrooms
9
Plot Area
10551
Property Type
Villa
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-18622
Permit Number
69515693789
Bedrooms
6
Property Type
Villa
Price
AED 30,549,999
Plot Area
10551 sqft
Bathrooms
9
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 2,739
Built Area
11155.1 sqft
Amenities
24 hours Maintenance