1 Bedroom in Gateway 2| for Sale | Vacant
Gateway Residences 2, Mina Al Arab, Ras Al Khaimah, United Arab Emirates
For Sale
1 bed
2 bath
863 sqft
AED 1,350,000
AED 1,564/sqft

Overview
Bedrooms
1
Bathrooms
2
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-16539
Permit Number
Bedrooms
1
Property Type
Apartment
Price
AED 1,350,000
Plot Area
sqft
Bathrooms
2
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 1,564
Built Area
863 sqft