Fully Furnished | 3BR | Beach Access
Marbella, Mina Al Arab, Ras Al Khaimah, United Arab Emirates
For Rent
3 bed
4 bath
2405 sqft
AED 160,000
/ Yearly
AED 67/sqft

Overview
Bedrooms
3
Bathrooms
4
Property Type
Townhouse
Property Description
Details
Property ID
BI-R-20-10160
Permit Number
Bedrooms
3
Property Type
Townhouse
Price
AED 160,000 / Yearly
Plot Area
sqft
Bathrooms
4
Property Status
For Rent
Price/Sqft
AED 67
Built Area
2405 sqft

Dima Daoud Jeries Jaar
View PropertiesYour Global Real Estate Partner
Contact Us