RESALE 1BR Corner Premium in Edge | High Floor
Raha Island, Mina Al Arab, Ras Al Khaimah, United Arab Emirates
For Sale
1 bed
1 bath
777 sqft
AED 1,600,000
AED 2,059/sqft

Overview
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Property Type
Apartment
Property Description
Details
Property ID
BI-S-20-16863
Permit Number
Bedrooms
1
Property Type
Apartment
Price
AED 1,600,000
Plot Area
sqft
Bathrooms
1
Property Status
For Sale
Price/Sqft
AED 2,059
Built Area
777 sqft
Parking
1